Organizéry TACTIXElektrospotrebiče ETACylindrické vložky ISEO GERAKachle a sporáky

Domestos WC Gél citrus fresh 750 ml

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
22079
EAN:
5996037079780

1,9900 € s DPH / ks 1,6583 € bez DPH / ks

+ -

Domestos WC Gél citrus fresh 750 ml


  • tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok, ktorý vám uľahčí upratovanie domácnosti
  • v neriedenom stave je určený na údržbu WC a odtokov
  • riedený ho možno využívať ako univerzálny čistiaci prostriedok (upratovanie podláh, kachličiek, umývadiel a pracovných plôch)
  • husté zloženie zaručuje dokonalú priľnavosť k povrchu toaletnej misy, vďaka čomu výrazne obmedzuje množstvo baktérií aj po spláchnutí
  • vhodný aj na bielenie bielizne či dezinfekciu upratovacích prostriedkov
  • s vôňou citrónu


UPOZORNENIA A NEBEZPEČENSTVÁ


Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.


Nepoužívajte na smaltované alebo pokovované (pochrómované / pozlátené) povrchy. Nepoužívajte neriedený na podlahy. Nepoužívajte na vlnu, hodváb, farebnú bielizeň, syntetické tkaniny, kožu alebo odevy so špeciálnou úpravou (napr. nehorľavé). Vždy dodržiavajte pokyny výrobcov tkaniny. Zabráňte kontaktu s textíliami / nábytkom / kobercami - môže ich poškodiť. V prípade rozliatia, postihnuté miesto utrite a opláchnite čistou vodou. Po použití si umyte ruky. Nepoužívajte spolu s inými výrobkami (zmesami). Môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).

Dráždi oči a pokožku. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu koncentrovaného prípravku priamo do životného prostredia. Skladujte na chladnom mieste, vo zvislej polohe, výhradne v originálnej fľaši. Prázdnu fľašu nepoužívajte na iné účely, po spotrebovaní ju vypláchnite a dajte do odpadu.