11 Dôvodov prečo u nás nakupovať

Na slovensku je mnoho eshopov, prečo by ste teda mali nakupovať práve u nás?
 

1. Sme najväčší slovenský eshop so spojovacím, kotviacim materiálom s viac ako 7 500 položkami, z ktorých drvivú väčšinu držíme naozaj SKLADOM! Vďaka veľkosti našich skladových zásob dokážeme byť maximálne flexibilní a objednávky väčšinou expedujeme do 3 dní.

2. Nepotrebujeme Vás „namotávať“, prečítajte si čo o nás hovoria ľudia. http://obchody.heureka.sk/techmat-sk-eu/recenze/

3. Takmer všetok tovar u nás kúpite lacnejšie. Keďže sme internetový obchod a máme aj veľkosklad, ktorý podporujú ďalšie kamenné predajne, dokážeme Vám ponúknuť výhody všetkých týchto kanálov naraz. Vďaka internetu Vám garantujeme výborné ceny, veľkosklad zaručuje kvantum tovaru pripraveného na sklade čakajúceho na expedíciu a vďaka kamenným predajniam máte možnosť prísť si tovar pozrieť na vlastné oči a okamžite si ho vyzdvihnúť.

4. Poštovné kuriérskou službou neplatíte pri objednávke od 50 € s DPH!

5. Platíte tak, ako Vám to vyhovuje

  • platba na dobierku

  • platba instantným prevodom na účet prostredníctvom brány TrustPay, ktorá podporuje každú slovenskú banku

  • platba kreditnou alebo debetnou kartou, tiež prostredníctvom brány TrustPay

6. Máme dlhoročné nadštandardné vzťahy s dodávateľmi a prepracovaný logistický systém. To nám spolu s našimi skúsenosťami dovoľuje vybavovať Vaše objednávky čo najrýchlejšie a spoľahlivo a zároveň Vám poskytovať najlepšie ceny na trhu.

7. U nás môžete nakupovať aj cez mobil! Naše stránky sú pripravené a prispôsobené aj na prezeranie v mobilných zariadeniach, či už na tabletoch alebo priamo vo Vašom mobile.


8. Individuálny prístup ku každému zákazníkovi – denne vybavíme desiatky mailov a telefonátov od zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť aké skrutky použiť pre konkrétny prípad, čím ukotviť taký alebo iný materiál, ktorím sme vždy ochotní a hlavne schopní pomôcť a poradiť najlepšie riešenie daného prípadu.


9. Veľký výber a podrobné informácie o tovare. Sme špecializovaný obchod a preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najpestrejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.


10. Spoľahlivosť a rýchlosť dodania. Jedna vec je rýchlosť dodania, ďalšia vec je dodani toho správneho tovaru. V prípade, že objednávate položky súvisiace so sebou (napr skrutky + hmoždiny) vždy sa uistíme, či budú vyhovovať Vašim potrebám a poprípade poradíme ideálne riešenie. Taktiež v prípade, že by požadovaný tovar nebol naskladnený a Vy ho predsa potrebujete čo najskôr, poradíme Vám možné alternatívy.


11. Bezproblémové reklamácie. Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 14 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty. Tovar Vám vyreklamujeme aj v prípade, že nechtiac objednáte produkty, ktoré Vám nevyhovujú.