Lepidlo Pattex 100% Gel

Výrobca:
Henkel
Obj. čislo:
14409

2,9900 € s DPH 2,4917 € bez DPH

+ -

Lepidlo Pattex 100% Gel

Univerzálne, flexibilné lepidlo s gélovou konzistenciou na báze FLEXTEC polyméru bez obsahu rozpúšťadiel.
Ideálne na lepenie a na drobné opravy namáhaných spojov.
Vďaka svojej gélovej konzistencii nesteká a nekvapká, preto je vhodné aj na aplikáciu na zvislé povrchy. Oblasti použitia: obklady, omietky, zinok, kov, betón, hliník, polystyrén, keramika, polyuretánová pena, sklo, kameň, koža, plasty, PVC, textílie, korok, železo, drevo, oceľ Objem: 8g NÁVOD NA POUŽITIE 1. Povrchy musia byť čisté, suché, zbavené prachu a mastnoty. 2. Na nenasiakavých podkladoch nanášajte tenkú vrstvu lepidla na jednu lepenú plochu, na nasiakavých podkladoch ho nanášajte na obe lepené plochy. Množstvo lepidla voľte podľa nasiakavosti podkladu. Čím nasiakavejší, tým viac lepidla. 3. Lepené povrchy stlačte ihneď po aplikácii lepidla. Ťažké predmety na zvislých plochách zaistite počas min. 30 minút pomocou lepiacej pásky alebo svorky. 4. Lepidlo dosahuje konečnú pevnosť po cca 24 hodinách. TIPY: Lepenie na nenasiakavé podklady:
  • Pri lepení na nenasiakavých podkladoch (napr. kov, sklo) utrite obe lepené plochy vlhkou handrou a nanášajte iba tenkú vrstvu lepidla. Lepenie na nasiakavé podklady:
  • Vysoko nasiakavé podklady (napr. drevo) lepte s väčším množstvom lepidla. V niektorých prípadoch je dobré nanášať lepidlo na oba lepené povrchy. Lepenie lakovaných povrchov:
  • Pattex 100% môžete nanášať aj na lakované povrchy. V tomto prípade ale odporúčame vykonať test kompatibility s daným povrchom.