YorkČistič odpadov TECHBazényZáhradné dáždnikyHojdačkyTrampolínyOrganizéry TACTIXZľava na príslušenstvo k záhradným hadiciam

Batoh vojenský 28 l ČIERNY (ZE00008915)

Dostupnosť:
Na dopyt
Obj. čislo:
42072
EAN:
5902802912992

16,9900 € s DPH / ks 14,1583 € bez DPH / ks

Batoh vojenský 28 l ČIERNY (ZE00008915)

 

Batoh ideálny nielen na výlety do prírody, je vhodný aj ako batoh na každodenné použitie. Vyrobený je z odolného nepremokavého materiálu, je odolný voči roztrhnutiu a odieraniu. Batoh má rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné nosenie. 

Bočné steny, spodok a horná časť sú vybavené nastaviteľným popruhom pripevneným prackou - používa sa na kompresiu batohu, teda na zníženie jeho objemu. Skrátenie popruhov Vám umoží "vyrovnať ho" napr. ak je hlavný priestor poloprázdny a naplnené sú len menšie vrecká. To Vám umožní udržať stabilitu batohu a výrazne zjednoduší jeho použitie.

Nastaviteľné popruhy sú tiež nápomocné pri nosení napr. bundy, vankúša, stanu a pod. Batoh obsahuje aj kovové krúžky na pripevnenie napr. kompasu. Komfort a pohodlie pri používaní Vám poskytuje aj ventilačná sieť umiestnená na chrbte, ktorá nielen poskytuje skvelé vetranie, ale tiež znižuje vibrácie. 

Batoh má podporný systém, ktorý pozostáva z profilovaných popruhov so sponami. Je možné odpojiť ramenné a hrudné popruhy, čím sa celá hmotnosť batohu sústredí na boky a chrbtica sa uvoľní.

V ruksaku nájdete 5 komôr:
  • hlavný priestor - vo vnútri je menšie vrecko na zips a sieťovaná priečka
  • druhá veľká priehradka - vo vnútri je dvojitá malá priehradka s našitou sieťkou
  • vonkajšie horné malé vrecko
  • vonkajšie dno (vonkajšie vrecko) - vo vnútri je dvojité malé vrecko so sieťovinou
  • zadná časť na suchý zips
 
Špecifikácia:

Farba: čierna
Materiál: 600D nylon / polyester
Kapacita: 28 l
Rozmery (dĺžka / šírka / výška): 20/29/45 cm
Hmotnosť: 0,75 kg
Nepremokavý
Zosilnené švy v namáhaných miestach