Darček pri nákupe nad 200 €YorkČistič odpadov TECHBazényZáhradné dáždnikyHojdačkyTrampolínyOrganizéry TACTIXZľava na príslušenstvo k záhradným hadiciam

Polica SENSO 2P biela matná

Dostupnosť:
Na dopyt
Obj. čislo:
46464
EAN:
5900010000500

29,9000 € s DPH / ks 24,9167 € bez DPH / ks

+ -

Polica SENSO 2P biela matná

Regály SENSO sú dokonalým riešením pre ľudí, ktorí majú radi minimalistický štýl. Rad SENSO sa vyznačuje kombináciou jednoduchosti a funkčnosti. Univerzálnosť spracovania umožňuje použitie nábytku vo forme knižnice alebo skrinky. Nábytok zo série SENSO dopĺňa knižnica s tromi policami. Okrem toho je rad SENSO dostupný v dvoch farebných variantoch:  biela matná a dub sonoma. Knižnica SENSO  je vyrobená z laminovanej drevotrieskovej dosky s hrúbkou 16 mm. Okraje nábytku sú ukončené bielou nábytkovou dyhou.
 
Rozmery SENSO 2P:
  • hĺbka: 30 cm
  • šírka: 60 cm
  • výška: 77 cm
Aby sa zachoval čo najlepší vizuálny stav nábytku, povrch stojana by sa mal čistiť mäkkou handričkou. Odporúča sa vyhnúť sa používaniu silných chemikálií! Skriňa vyžaduje svojpomocnú montáž. Zabezpečíme všetky potrebné prvky potrebné na zostavenie nábytku.Súčasťou balenia je navyše prehľadný návod, ktorý používateľa informuje o správnom zložení knižnice. Nábytok je zasielaný  kuriérskou spoločnosťou. Všetky prvky nábytku sú riadne zaistené, aby sa minimalizovalo riziko poškodenia počas prepravy.